26.11-28.11 відбулася чергова ознайомча поїздка для студентів-стоматологів в рамках Проекту «Міжнародні стажування». Студенти відвідали Клінічну лікарню Немовляти Ісуса в Варшаві і приватний стоматологічний кабінет «Стоматологія Забелсци». В рамках програми студенти змогли заглянути в трудові будні клініки, задати всі питання, і отримати уявлення про систему охорони здоров’я в Європі та Польщі. З не меншим інтересом студенти взяли участь в екскурсії по Варшавському Старому Місту у супроводі професійного екскурсовода. Було дуже цікаво і, безсумнівно, дана поїздка залишила для всіх її учасників лише приємні враження!