W dniach 26.11-28.11.2017 r. odbyła się kolejna wizyta zapoznawcza dla studentów stomatologów w ramach Projektu „Staże Międzynarodowe”. Studenci odwiedzili Szpital Kliniczny im. Dzieciątka Jezus w Warszawie a także prywatny gabinet „Stomatologia Zabielscy”. W ramach programu studenci mogli zajrzeć w codzienność pracy kliniki, zadać wszystkie interesujące zagadnienia , aby mieć pojęcie o systemie ochrony zdrowia w Europie i Polsce. Z nie mniejszym zainteresowaniem studenci wzięli udział w wycieczce po warszawskim Starym Mieście w towarzystwie profesjonalnego przewodnika turystycznego. Było niezwykle interesująco, i niewątpliwie w uczestnikach pozostały tylko przyjemne wspomnienia.