22-24 квітня відбулася загальна ознайомча поїздка групи медиків з України, в рамках Проекту Фонду ЄВРОМЕД “Міжнародні стажування”.
Програма поїздки передбачала відвідання польських лікарень: Клінічної лікарні Дитятка Ісуса, Празького шпиталю в Варшаві, а також екскурсійну частину по «Старому місту».
Учасники поділились своїми враженнями про поїздку, з ними можна ознайомитися на нашому YouTube-каналі.