W dniach 22-24 kwietnia odbyła się ogólne wyjazdy zapoznavcze grupa lekarzy z Ukrainy w ramach Międzynarodowego Projektu «Staże Miedzynarodowe» Fundacji EUROMED.
Program wycieczki obejmował wizyty w polskich szpitalach: Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus, Szpitalu Praskim w Warszawie oraz wycieczkę na „Stare Miasto”.
Uczestnicy podzielili się wrażeniami z wycieczki, można je obejrzeć na naszym kanale YouTube: