Bardzo się cieszę, że miałam okazję odwiedzić Warszawę i zobaczyć, jak pracują lekarze w Unii Europejskiej. Miasto jest bardzo piękne. Ludzie traktują cię z szacunkiem, podobnie jak lekarze. Lekarze bardzo dobrze opowiedzieli mi jak funkcjonuje oddział, laboratorium i apteka. Wrażenie jest bardzo dobre!